Політика конфіденційності TransferGo

Щоб забезпечити вам винятковий сервіс грошових переказів, нам потрібно використовувати деякі ваші персональні дані.

Але ваші персональні дані… ну, вони ваші, особисті. Ви маєте законні права щодо них, а ми зобов’язані забезпечувати вам ці права.

Ця Політика конфіденційності якомога зрозуміліше пояснює, якими саме є ці права та обов’язки. Коли матимете час, прочитайте її, будь ласка.

TransferGo

Основи

1. Дещо про нас

Ми – компанія TransferGo Ltd. Наша юридична адреса – 1a Old Street Yard White Collar Factory, London EC1Y 8AF, United Kingdom. Номер нашої компанії – 07914165. Ми зареєстровані в Управлінні комісара з питань інформації (ICO), органі захисту даних уВеликобританії, і можемо обробляти персональні дані. Наш реєстраційний номер – Z316680X.

TransferGo Lithuania UAB є установою електронних грошей, зареєстрованою в Литовській Республіці, що уповноважена та регулюється Банком Литви. Юридична адреса: Palangos g. 4, Vilnius, Литва, реєстраційний номер 304871705, FI код 32400. Код авторизації: LB000461

2. Наша обіцянка

Ми обіцяємо захищати та поважати вашу конфіденційність. Ми:

  • ✓ завжди зберігатимемо ваші дані безпечно та конфіденційно;
  • ✓ ніколи не продаватимемо ваших даних;
  • ✓ надаватимемо вам змогу в будь-який момент переглядати та керувати своїми налаштуваннями конфіденційності.

3. Чому цей документ важливий

Закон про захист даних називає нас “контролером” ваших персональних даних. Це пов’язано з певними обов’язками щодо того, як ми їх використовуємо. У цьому документі ми спробували пояснити все якомога зрозуміліше. Якщо у вас є питання щодо того, як ми використовуємо ваші дані, зверніться до нашого спеціаліста із захисту даних за адресою [email protected] .

Ваші права

Ваші права щодо персональних даних захищає законодавство. Ось як ми шануємо ці права.

4. Що для нас означають ваші права

Ваше право Що це означає
Ви маєте право знати, як ми використовуємо ваші дані. Для цього й потрібна ця Політика конфіденційності: щоб якомога зрозуміліше пояснити, як саме ми використовуємо ваші дані.
Ви можете попросити надати для ознайомлення дані про вас, які ми зберігаємо. Ви також можете запитати детальну інформацію про те, які дані ми обробляємо та чому. Якщо ви надсилаєте запит суб’єкта даних на доступ до даних, ми надамо вам копію всіх ваших даних, які ми зберігаємо. Ми не можемо надати вам жодної інформації щодо інших людей, ані пов’язаної з розслідуванням кримінальних справ чи шахрайства, ані пов’язаної з переговорами щодо мирової угоди, що ведуться з вами. Ми також не надамо вам жодної інформації, що стосується наших консультацій з юристами.
Ви можете попросити нас виправити ваші дані, якщо вважаєте, що вони неправильні. Коли ви попросите, ми виправляємо неповні чи неточні дані. Можливо, нам потрібно буде перевірити точність будь-якої нової інформації, яку ви надаєте нам, перш ніж ми оновимо ваші дані.
Ви можете попросити нас видалити ваші дані. Ви можете попросити нас видалити ваші персональні дані, якщо:
• немає підстав, щоб ми продовжували використовувати їх;
• ви дали згоду на їх використання, але тепер відкликаєте її;
• ви заперечуєте проти того, щоб ми використовували їх;
• ми використовували дані незаконно;
• ми зобов’язані видалити їх за законом.
Ми не завжди можемо виконати ваш запит. Якщо ви закрили обліковий запис TransferGo, але застосовні юридичні акти вимагають від нас зберігати ваші персональні дані, можливо, ми не зможемо видалити весь ваш файл.
Ви можете заперечити проти обробки ваших даних із маркетинговою метою. Ви можете сказати нам припинити використовувати ваші дані для маркетингу. Просто перейдіть до розділу “Налаштування” у браузері чи в додатку, натисніть «Конфіденційність» та налаштуйте свої канали зв’язку.
Ви можете заперечити проти обробки іншої інформації (якщо ми використовуємо її для законних інтересів). Якщо ми використовуємо ваші дані для “законних інтересів”, а ви проти цього, ви можете заперечити. Але якщо є причина, що має верховенство (наприклад, юридична підстава), для використання нами цих даних, ми можемо відхилити ваш запит. Якщо ви заперечуєте проти використання даних, від яких залежать наші послуги — ми не зможемо надати їх вам, тому ми можемо бути змушені закрити ваш акаунт.
Ви можете попросити нас обмежити спосіб використання ваших даних Ви можете попросити нас призупинити використання ваших даних, якщо:
• ви хочете, щоб ми перевірили їхню точність;
• їхнє використання нами є незаконним, але ви не хочете, щоб ми їх видаляли;
• дані нам більше не потрібні, але ви хочете, щоб ми продовжували зберігати її для вас у зв’язку із судовим позовом;
• ви заперечували проти нашого використання ваших даних (див. вище), але нам потрібно перевірити, чи є в нас причина використовувати їх, яка має при цьому більшу юридичну силу.
Ви можете попросити нас передати вам ваші персональні дані. Якщо це можливо з нашого боку, і не заборонено правом, ми надамо вам ваші персональні дані у структурованому, загальновживаному, машиночитаному форматі.
Ви можете відкликати свій дозвіл. Ви можете будь-коли відкликати свою згоду. Просто змініть свої налаштування на сайті або в додатку TransferGo або надішліть електронне повідомлення на адресу [email protected]. (Пам’ятайте: використання нами ваших персональних даних є законним від моменту надання згоди і до її відкликання.)

5. Як скористатися своїми правами

Якщо ви бажаєте скористатися будь-яким із цих прав, напишіть нам на адресу [email protected] . Коли ви це зробите, ми можемо попросити у вас підтвердження посвідчення особи: нам потрібно переконатися, що ви — це ви, щоб ми могли безпечно розглянути ваш запит. Якщо ви незадоволені тим, як ми обробляємо ваші дані, ви можете поскаржитися до місцевого органу захисту даних.

Наші обов’язки

6. Збір ваших даних

Ми збираємо ваші персональні дані, коли ви користуєтесь:

нашим сайтом https://www.transfergo.com
додатком TransferGo

У таблиці нижче докладно описано, які саме дані, як і коли ми збираємо.

Тип даних Як ми збираємо дані
Ви надаєте нам дані, коли:
• реєструєтесь у TransferGo;
• заповнюєте будь-які форми;
• спілкуєтеся з нами.
Вашу електронну адресу, номер телефону та дані пристрою, яким ви користуєтесь (наприклад, вашого телефону, комп’ютера чи планшета). Ваше ім’я користувача, пароль та інші дані для реєстрації. Дані вашого банківського рахунку, включно з номером рахунку, ідентифікаційним кодом банку та номером IBAN. Дані ваших дебетових та кредитних карток, включно з номером картки, терміном її дії та кодом CVV. Документи, що посвідчують особу (наприклад, ваш паспорт чи міжнародне посвідчення особи), копії будь-яких документів, які ви надали для ідентифікації, та будь-яку іншу інформацію, надану для підтвердження права користуватися нашими послугами. Записи нашого спілкування, якщо ви контактуєте з нами або ми з вами. Ваші фото чи відео, зроблені під час сеансу підтвердження особи.
Щоразу, коли ви використовуєте додаток чи сайт TransferGo 1) Технічні дані, зокрема:
– IP-адреса, за якою ваш комп’ютер підключається до Інтернету;
– ваші дані для входу, тип і версія браузера;
– налаштування часового поясу;
– операційна система та платформа;
– тип пристрою;
– унікальний ідентифікатор пристрою (наприклад, номер IMEI вашого пристрою, MAC-адреса інтерфейсу безпровідної мережі пристрою чи номер мобільного телефону на пристрої);
– дані мережі мобільного зв’язку;
– мобільна операційна система;
– тип мобільного браузера, яким ви користуєтеся, тощо.

2) Дані про ваше відвідування, зокрема:
– посилання, які ви натискали на нашому веб-сайті (включно з датою та часом);
– послуги, які ви переглядали або шукали;
– час відповіді сторінки;
– помилки завантаження;
– тривалість відвідування певних сторінок;
– дані про взаємодію зі сторінками (наприклад, прокручування та кліки);
– методи виходу зі сторінки.

3) Дані про перекази, зокрема:
– дата, час і сума переказу;
– використані валюти та обмінний курс;
– дані одержувача;
– використаний спосіб оплати.

4) Дані, що зберігаються на вашому пристрої, зокрема:
– контактні дані з вашої адресної книги (якщо ви надаєте нам доступ);
– дані для входу;
– фото, відео та інший цифровий вміст;
– чекіни (іноді ми називаємо це даними про вміст).

Наш додаток регулярно збирає ці дані, щоб мати актуальну інформацію.
Ми відстежуємо ваше місцезнаходження за допомогою GPS (якщо в додатку TransferGo ввімкнуто геолокацію). Іноді ми відстежуємо ваше місцезнаходження – наприклад, щоб визначити, звідки ви надсилаєте гроші.
Коли завантажуєте документи на перевірку чи робите переказ Це може включати перевірку особи чи дані фінансових операцій.

7. Навіщо нам потрібні ваші дані

Ми не можемо використовувати ваші дані без законної підстави (дійсної правової підстави). Законною підставою може бути таке:

Для виконання нашого контракту та угод із вами
Ми просто не можемо надавати наші послуги без певних даних про вас.

Для виконання наших правових зобов’язань
Деякі закони вимагають, щоб ми збирали та зберігали певні дані про вас, наприклад, закони про запобігання відмиванню грошей.

Для законних інтересів
Ми іноді збираємо та використовуємо ваші дані або ділимось ними з іншими організаціями. Ми робимо це лише тоді, коли є розумна законна причина, узгоджена при цьому з вашим правом на конфіденційність: наприклад, ви попросили нас використовувати нову картку, і ми повинні надіслати ваші дані партнеру, який надає послугу.

Ви дали нам свою згоду

Ви погоджуєтесь на збір ваших даних, коли користуєтесь сайтом чи додатком TransferGo, або коли ставите галочку, що згодні, якщо ми використовуватимемо ваші персональні дані певним чином.

Ми використовуємо ваші персональні дані лише в цих випадках. Далі описується, як саме ми їх використовуємо.

8. Як і коли ми використовуємо ваші дані

Ми збираємо ваші дані, щоб мати змогу:

  • • надавати наші послуги;
  • • забезпечити захист від шахрайства;
  • • розповідати про товари та послуги, які можуть вам сподобатися;
  • • обслуговувати наш сервіс;
  • • забезпечувати соціальну взаємодію;
  • • виконувати наші правові зобов’язання.

Кожен пункт ми розглянемо детальніше далі.

Надання наших послуг
Щоб ви могли користуватися TransferGo, нам на різних етапах потрібні деякі ваші персональні дані.

Коли ви реєструєтесь, ми використовуємо їх, щоб:
• перевірити вашу особу та вирішити, чи затвердити вашу заявку на використання TransferGo. Це частина нашого процесу та зобов’язань KYC (Know Your Customer – Знай свого клієнта).

Коли ви стаєте клієнтом TransferGo, ми використовуємо ваші дані, щоб:
• виконувати наші зобов’язання щодо будь-яких ваших переказів;
• розповідати вам про наші продукти та послуги;
• допомагати нам розробляти нові продукти та послуги.
Ми також використовуємо ваші дані, щоб надавати вам підтримку по телефону та електронною поштою. Ми можемо записувати ці дзвінки й електронні листи, але виключно задля навчання та контролю наших співробітників, щоб вони могли забезпечити вам допомогу на найвищому рівні.

Захист від шахрайства
Ми використовуємо ваші дані, щоб перевірити вашу особу. Таким чином ми захищаємо від шахрайства, дотримуємося закону та підтверджуємо, що ви маєте право користуватися нашими послугами.
Ми також використовуємо ваші дані, щоб розуміти ваш фінансовий стан та керувати ризиками шахрайства стосовно вашого акаунта TransferGo.

Інформування про нові продукти та послуги, які можуть вас зацікавити
Якщо ви погодитесь, ми також використовуємо ваші дані, щоб:
• повідомляти вам про інші товари та послуги TransferGo, схожі на ті, якими ви вже користувались або про які запитували;
• аналізувати нашу рекламу та робити її більш відповідною для вас;
• обробляти заявки на товари та послуги, які ми пропонуємо, та вирішувати, затверджувати їх чи ні.

Пам’ятайте: ви можете попросити нас не надсилати вам більше маркетингових повідомлень. Для цього змініть ваші налаштування конфіденційності.

Обслуговування нашого сервісу
Оскільки ми постійно оновлюємо наші послуги, ми використовуємо ваші дані, щоб:
• керувати веб-сайтом і додатком TransferGo (зокрема для усунення несправностей, аналізу даних, тестування, дослідження, статистики та проведення анкетування);
• вміст нашого сайту відображався найбільш відповідним чином для вас та вашого пристрою (докладніше див. розділ «Файли cookie»);
• ви могли використовувати наші інтерактивні функції;
• повідомляти про зміни в наших послугах;
• захищати сайт і додаток TransferGo.

Забезпечення соціальної взаємодії
Ми використовуємо ваші дані для соціальної взаємодії або щоб додавати функції, завдяки яким наш продукт стає ще зручнішим.
Наприклад: ми можемо використовувати ваші контакти, щоб ми могли надсилати гроші безпосередньо своїм друзям.

Виконання наших правових зобов’язань
Є обставини, коли нам може бути потрібно передати деякі дані про вас:
• іншим організаціям (наприклад, агентствам з питань запобігання шахрайству);
• для виконання наших юридичних зобов’язань або у зв’язку з судовими позовами;
• щоб допомогти розкрити або запобігти злочину.

9. Використання ваших даних для маркетингу

Коли ви реєструєтесь у TransferGo, то можете обрати, чи бажаєте отримувати повідомлення про спеціальні пропозиції та акції. Якщо ви погоджуєтесь, ми використовуємо ваші дані, щоб підібрати пропозиції, які можуть вас зацікавити. Ви можете знову відмовитись у будь-який момент, перейшовши до розділу “Налаштування” у своєму додатку чи браузері. Ви завжди можете змінити свій вибір чи повідомити, що більше не бажаєте отримувати нашу розсилку. Просто у розділі «Налаштування» додатка TransferGo виберіть пункт “Конфіденційність” або натисніть посилання для відписування в будь-якому маркетинговому повідомленні, яке ми вам надіслали. Ми не будемо передавати ваші дані будь-яким стороннім організаціям для їх маркетингових цілей без вашого дозволу.

10. Передавання ваших даних іншим особам

Окрім компаній TransferGo (TransferGo Ltd та TransferGo Lithuania), ми іноді передаємо ваші дані:
• постачальникам
• з юридичних причин
• платформам соцмереж.
Ось можливі причини.

Тип постачальника Чому ми передаємо ваші дані
Наші постачальники ІТ-послуг Щоб ми могли надавати наші послуги онлайн.
Наші партнери у сфері банківських та фінансових послуг та платіжні системи Щоб ми могли надсилати ваші гроші за кордон.
Рекламодавці Щоб ми могли просувати наші послуги. (Ми передаємо лише анонімні дані, наприклад: “76 жінок старше 40 років натиснули це оголошення”.)
Постачальники аналітичних та пошукових сервісів Щоб ми могли покращувати наш сайт і додаток.
Постачальники послуг клієнтської підтримки, проведення опитувань та розробники Щоб ми могли надавати вам наші послуги.
Постачальники послуг зв’язку Щоб ми могли надсилати вам електронні листи, push-сповіщення і смс.
Агентства з питань запобігання шахрайству Щоб ми могли перевірити вашу особу і чи маєте ви право користуватися нашими продуктами.

Перевірка документів третіми особами

Ми співпрацюємо з фахівцями з перевірки посвідчення особи, щоб безпечно та кваліфіковано підтвердити вашу особу. Більшість цих перевірок автоматизовані. Іноді, коли автоматизований процес не може самостійно прийняти рішення, він звертається до людини, щоб завершити перевірку. Деякі перевірки можуть виконувати лише люди.

Ви маєте право вимагати пояснень та опротестувати рішення в будь-який час. Якщо немає юридичних підстав, що забороняють нам це, ми передамо вам інформацію та, якщо можливо, пояснимо своє рішення. Остаточне рішення щодо перевірки приймаємо ми, компанія TransferGo, а не наші постачальники.

З юридичних причин
Ми також передаємо ваші дані агентствам із питань запобігання шахрайству, щоб:
• перевірити вашу особу;
• захищати від шахрайства;
• дотримуватися законів про запобігання відмиванню грошей;
• підтвердити, що ви маєте право користуватися нашими продуктами та послугами.
Щоб отримати додаткову інформацію про те, як ми та агентства з питань запобігання шахрайству використовуємо ваші дані, надішліть електронного листа нашому співробітнику з питань захисту даних на адресу [email protected] .

Нам також може знадобиться передати ваші дані іншим стороннім організаціям:
• якщо це вимагається від нас будь-яким законом чи нормативним актом;
• якщо ми продамо свій бізнес;
• у зв’язку з розслідуванням кримінальних злочинів або шахрайства;
• для захисту наших прав (і прав користувачів та інших осіб);
• у зв’язку із судовими позовами.

Платформам соцмереж
Коли ми використовуємо соцмережі для маркетингу, то можемо передати їм ваші дані, а вони можуть використовувати їх, щоб перевірити, чи ви зареєстровані в них. Якщо так, ми можемо попросити рекламного партнера або цю соцмережу:
• використовувати ваші дані для показу наших оголошень, коли нам здається, що вам може сподобатися наш новий продукт;
• не показувати вам наших оголошень, оскільки ви вже скористалися послугою, що рекламується;
• надсилати рекламу людям із профілями, схожими на ваш (наприклад, якщо одна з наших послуг може сподобатися комусь, хто має з вами спільні інтереси).

Якщо ви бажаєте, щоб ми більше не передавали ваших персональних даних із метою маркетингу, просто повідомте нас через сайт чи додаток TransferGo або надішліть електронного листа на адресу [email protected] .
Ви також завжди можете керувати своїми налаштуваннями маркетингових повідомлень безпосередньо в соцмережах, де ви зареєстровані.

11. Надсилання ваших даних за межі Європи

 

Оскільки ми надаємо міжнародну послугу, іноді може бути потрібно передати ваші дані за межі Європейського економічного простору (ЄЕП). Коли ми надсилаємо ваші платежі в банки у різних країнах, то можемо надсилати при цьому ваші дані. Ми робимо це, щоб дотримуватися міжнародних законодавчих та правових норм і забезпечувати поточне обслуговування. Ми можемо передавати ваші персональні дані агенствам із питань запобігання шахрайству в Європі та за її межами. Ми завжди робимо все можливе, щоб забезпечити надійну обробку ваших даних згідно з нашою Політикою конфіденційності та законами про захист даних. Якщо бажаєте дізнатися більше, зверніться до нас через сайт чи додаток TransferGo або надішліть електронний лист на [email protected].

12. Захист ваших персональних даних

Ми зберігаємо ваші дані на наших захищених серверах. Усі платіжні операції, які виконуємо ми чи наші постачальники з обробки платежів, зашифровані. Проте важливо берегти свій код доступу TransferGo. Нікому його не повідомляйте.

13. Зберігання ваших даних

Ми видалимо ваші персональні дані, якщо вони більше не потрібні для цілей, для яких вони оброблялися. Зокрема, ми зберігатимемо ваші персональні дані: до 10 років після закінчення наших договірних відносин, якщо дані обробляються для надання вам послуг TransferGo; до 8 років після закінчення наших договірних відносин, якщо дані обробляються відповідно до застосовних юридичних вимог, як-от процес і зобов’язання «Знай свого клієнта» (KYC). Цей термін може бути продовжений максимум на 2 роки за вказівкою компетентного органу; протягом 8 років після надходження вашого запиту, якщо ви зв’яжетеся з нами електронною поштою, телефоном чи іншим способом; до 8 років після отримання вашої згоди або до відкликання вашої згоди на обробку персональних даних (залежно від того, що станеться раніше), якщо ці персональні дані обробляються на основі вашої згоди. Для Великої Британії: закони про боротьбу з відмиванням грошей вимагають зберігати інформацію про вас і ваші транзакції протягом 5 років. Навряд чи ми зберігатимемо ваші персональні дані понад 5 років після того, як ви припинили користуватися нашим сервісом, якщо претензія або інша юридична причина не вимагатиме від нас більш тривалого періоду зберігання. Нижче наведені умови зберігання файлів cookie, які використовує TransferGo. Ми завжди оброблятимемо ваші персональні дані відповідно до періодів зберігання та критеріїв, встановлених законодавством, застосовним до TransferGo Ltd та TransferGo Lithuania UAB.

14. Файли cookie

Що таке файли cookies? І як TransferGo їх використовує? Дізнайтеся про нашу політику щодо файлів cookie та про те, як керувати своїми файлами cookies, тут.

15. Надсилання вам актуальної інформації

Якщо ми змінимо спосіб використання ваших персональних даних, ми оновимо цю політику. Ми також повідомимо вас про це смс, електронною поштою або на сайті чи в додатку TransferGo.