ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Це швидко та просто. Спробуйте вже сьогодні

Замовити переказ

Укажіть дані одержувача та суму, яку ви хочете надіслати.

Зробити локальний платіж

Зробіть локальний банківський переказ або скористайтеся дебетовою карткою.

Усе інше ми зробимо самостійно

Як тільки ми отримаємо ваш платіж, гроші надійдуть до призначеного місця протягом декількох годин.

Питання та відповіді

Не знайшли відповіді тут? Ознайомтеся з інформацією на сторінці Довідкового центру

TransferGo – міжнародна компанія з переказу грошей, яка пропонує цілий ряд послуг з вигідного переказу грошей без надмірних банківських комісій. Заснований у 2012 році, швидко зростаючий фінтех бренд в даний час обслуговує 22 валюти в 47 країнах і має представництва по всій Європі, включаючи Лондон, Вільнюс, Берлін, Стамбул та Варшаву.

Обслуговуючи як особисті, так і комерційні банківські перекази за цифровою моделлю “рахунок-рахунок”, TransferGo пишається тим, що надає високоякісні послуги з грошових переказів швидко, легко та за відмінною ціною

Наші тарифи формуються на основі декількох критеріїв, таких як курс обміну валют та швидкість доставки переказу.

Час доставки
Плата за доставку
Обмінний курс
Комісія за
використання картки
Завтра
£0 – 0.99 0 – 2.2%
Включено
Швидка доставка (до 30 хвилин)
Залежно від суми переказу
0 – 2.2%
Включено

Курс обміну валют зафіксовано в момент здійснення переказу, одержувач отримає саме ту суму, яку ви відправляєте. Всі комісії і збори показані при створенні грошового переказу і відображаються у фінальній сумі, приховані платежі відсутні.

Так! TransferGo – це ліцензована та уповноважена платіжна установа (реєстрація №600886), яка регулюється FCA (Управління з фінансового регулювання і нагляду Великобританії) та підпорядковується HMRC (Податково-митної служби) в Англії, тому ми пропонуємо такі ж стандарти безпеки, як і будь-який комерційний банк.

TransferGo ніколи не запитує у своїх користувачів наступну інформацію: – повні дані картки (лише останні 4 цифри та ПІБ) – PIN код та CVV код – а також – не просить робити операції з банкоматами та готівкою. Якщо Ви зіткнулись з шахрайством чи отримували підозрілі дзвінки – зверніться в офіційну Службу підтримки TransferGo за номерами: +48 22 307 83 62 (для дзвінків з Польщі), +380 893 240 520 (для дзвінків з України) або напишіть листа на [email protected]. Відвідайте нашу сторінку на TrustPilot, та дізнайтеся, що наші клієнти говорять про наш сервіс. TrustPilot

Ви можете вибрати бажаний час доставки залежно від ваших потреб.
Загальний час доставки до наших основних країн призначення:

 • Наш стандартний час доставки – наступний робочий день з моменту, коли ми отримаємо ваш платіж.
 • Ми також пропонуємо варіант швидкої доставки – ваші гроші можуть бути доставлені менш ніж за 30 хвилин, залежно від країни, звідки ви висилаєте гроші.

Пам’ятайте, що в деяких країнах швидкість наших послуг обмежена і час доставки займає до 1 робочого дня довше, ніж у основних країнах.
Країни з обмеженою швидкістю переказу:

 • США
 • Австралія
 • Болгарія
 • Канада
 • Швейцарія
 • Чехія
 • Гонконг
 • Ізраїль
 • Мексика
 • Південна Африка

Так, звичайно! Натисніть тут, щоб відправити гроші як власник бізнесу.

Наші курси іноді відрізняються від курсів, запропонованих Європейським центральним банком (ЄЦБ). ЄЦБ оновлює свої курси близько 16:00 CET щодня, в той час як наші тарифи актуальні та постійно оновлюються, щоб показати розвиток ринку. Навіть більше, наші курси повинні покривати витрати (наприклад, обмін незвичайними валютами) та ризики (наприклад, здійснення переказів, поки ринок закритий). Ми докладаємо всіх зусиль, щоб переконатися, що вони є одними з найкращих курсів на ринку. Ви можете порівняти наші тарифи з ЄЦБ тут.

Відправляйте гроші додому.

Завантажте наш додаток сьогодні для легких, швидких і дешевих грошових переказів при необхідності.