Висока 
швидкість

Ми відправляємо гроші по всьому світу за лічені хвилини.

Низькі комісії

Ми пропонуємо чудові тарифи та дійсно низькі комісії — завдяки зниженню власних витрат.

Без зайвих 
клопотів

Сервіс TransferGo надзвичайно простий у використанні, а також має чудову службу підтримки вашою мовою.

Так просто, як ніколи

Після реєстрації та підтвердження своєї особи вам потрібно лише:

1. Обрати суму й валюту

Відправляйте гроші практично в будь-яку країну світу

2. Додати дані одержувача

Відправляйте гроші на картки та банківські рахунки

3. Оплатити переказ

Відправляйте гроші з картки або банківського рахунку

Замовляйте переказ менш ніж за хвилину за допомогою нашого додатку.

Відгуки наших клієнтів про перекази грошей додому

Відгуки про TransferGo

Ми любимо наш додаток, але ми трохи упереджені. Тому ось кілька відгуків про TransferGo від людей, які тут не працюють…
Дійсно хороший сервіс

Дійсно хороший сервіс, вони зв’язалися зі мною безпосередньо, коли виникла проблема, і вирішили її дуже швидко. Здійснили міжнародний переказ всього за кілька годин.

Ця компанія чудова

Ця компанія чудова. Тарифи конкурентні. Швидко. Без комісій; більшість переказів безкоштовні. Я рекомендуватиму цю платформу всім нігерійцям.

Дуже гарний сервіс

Дуже гарний сервіс, відправлені гроші надійшли на мій інший банківський рахунок за лічені секунди, рекомендую друзям та всім іншим. Гарна робота!

Чи справедливі комісії TransferGo?

Як швидко я можу відправити гроші за допомогою TransferGo?

Чи безпечний сервіс TransferGo?

Нашу діяльність суворо регулює законодавство ЄС та Великої Британії, ми тісно співпрацюємо з міжнародними правоохоронними органами, щоб виявляти та запобігати відмиванню грошей, а також забезпечувати безпеку наших 7 мільйонів клієнтів.

Наскрізне шифрування захищає гроші та дані наших клієнтів. Якщо переказ коли-небудь не пройде — спеціальні заходи безпеки гарантують, що кожен отримає свої гроші назад.

А якщо щось все ж таки піде не так, наша дружня і професійна команда підтримки завжди швидко надасть відповідь українською, а також багатьма іншими мовами!

Питання, що часто задають

Що таке TransferGo?

TransferGo — це сервіс грошових переказів онлайн, мета якого спростити та покращити життя працьовитих людей за допомогою якісних та вигідних фінансових послуг. TransferGo почав з забезпечення можливості швидких та вигідних грошових переказів по всьому світу та розширює перелік пропозицій, які допоможуть усунути бар’єри для мігрантів, що потребують фінансових послуг.

Чи безпечний сервіс TransferGo?

Діяльність TransferGo суворо регулює законодавство ЄС та Великої Британії. Ми тісно співпрацюємо з міжнародними правоохоронними органами, щоб виявляти та запобігати відмиванню грошей, а також забезпечувати безпеку наших 7 мільйонів клієнтів і їхніх грошей. Наше наскрізне шифрування захищає гроші та дані наших клієнтів. Якщо переказ коли-небудь не пройде — існують спеціальні заходи безпеки, які гарантують, що кожен отримає свої гроші назад.

Звичайно, клієнти все ж мають остерігатися шахрайства і пильнувати за своїми даними в Інтернеті. Як і у випадку з будь-яким видом шахрайства, гроші дуже важко повернути після відправлення.

Чи можу я довіряти TransferGo?

Мільйони користувачів по всьому світу довіряють TransferGo свої гроші. Отримавши оцінку «відмінно» з більш ніж 30 000 відгуків на Trustpilot, додаток TransferGo постійно потрапляє в топ рекомендацій клієнтів. Це також сприяє тому, що TransferGo може похвалитися чудовою службою підтримки англійською та 9 іншими мовами.

Як працює TransferGo?

Багато років тому TransferGo знайшов елегантне рішення проблеми дорогих міжнародних переказів.

Відкривши банківські рахунки в кожній країні, яку ми обслуговували, ми могли використовувати місцеві перекази тільки для отримання грошей в країні відправлення і для відправлення грошей в країні одержання. Місцеві перекази в обох кінцях дозволяли нам скорочувати майже всі витрати, а зекономлені кошти передавати нашим клієнтам. Саме тому тарифи TransferGo дуже низькі.

Зараз, коли фінтех-інфраструктура розвинулася до небачених масштабів, у нас є більше варіантів переказів, ніж раніше, з надшвидкими платежами з картки на картку, платежами на електронні гаманці й навіть готівковими переказами. Але незалежно від формату, ми завжди намагаємося зробити його максимально доступним для наших клієнтів, забезпечуючи при цьому безпеку та своєчасність переказів.

Як користуватися TransferGo

Це дуже просто. Завантажте додаток TransferGo, внесіть персональні дані та розпочніть переказ.

Додаток TransferGo можна завантажити для iOS, Android і Huawei з App Store, Google Play і Huawei Gallery.

За бажанням, ви також можете зареєструватися онлайн за допомогою комп’ютера.

Як відправити гроші за допомогою TransferGo

Перший крок — це перевірка TransferGo: підтвердження вашої особи, щоб ми могли захистити вас і ваші гроші.

Після цього ви просто обираєте валюту та суму переказу, а також дані особи, якій ви відправляєте переказ.

Нарешті, ви обираєте спосіб оплати переказу — ось як переказувати гроші за допомогою TransferGo!